.

.

Брз Полнач за Motorola APX6000 APX6000XE APX8000 APX8000XE Радија PMPN4174A PMPN4174 Полнач Motorola Една Единица Кратен Апарат Замени WPLN4232A WPLN4232

Брз Полнач за Motorola APX6000 APX6000XE APX8000 APX8000XE Радија PMPN4174A PMPN4174 Полнач Motorola Една Единица

DEN 958.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Брз Полнач】брзо полнење без текот-топлина(над-температура), осигурајте се дека вашиот батерии да биде обвинет во кратко време. 【Напреден дизајн】Иновативен Дизајн и Структура,изградена од страна на високо квалитетни и издржливи материјали.Тоа е екстремно издржливи. 【Компатибилност】Брз Полнач дизајниран за полнење за Motorola APX6000 APX6000 XE APX6000 LI APX8000 APX8000 XE APX8000 H APX8000 HXE. 【Димензии 】(H x W x D) 2.4" x 3.8" x 6.4". 【гаранција】Едноставен и лесен врати процес.100% задоволството на гарантира.Гаранцијата ќе важи за 6 месеци.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата