.

.

Чиста + Лесно Големи Ролери Глави за напомна На Восок Рефил, за Еднократна употреба и Лесно да се Прикачи, за Лесно Восок Примена на Нозете и Телото, At-home, Само и DIY Шан

Чиста + Лесно Големи Ролери Глави за напомна На Восок Рефил, за Еднократна употреба и Лесно да се Прикачи, за Лесно

DEN 214.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Професионален-квалитетен Восок Ролери Глави : Компатибилен со големи восок касети; дизајниран за лесно и дури и примена на восок на нозе и телото; не комплекс подготовка се потребни; идеален за салонот сесија и совршен за diy шанса; одлично за почетници премногу.Мазна и Дури и Апликација : раководителот обезбедува еднакви и подеднакво се шири е дистрибуиран на кожата, без потреба за традиционалните стапови; укина само вистинската количина на восок на кожата без капе; прави восок лесно да се подготват и да ги чува.Одличен за По-дома Релаксација : Искуство салон за убавина-како шанса резултати, додека во домот, спа третман за вашиот мини шанса студио; создаден за да испорача хаос-бесплатно отстранување на влакна искуство кое можете да уживате; корисна и специјално направен за приватна и лична употреба.Хигиенски Шанса : Ролки се загрее над 120 степени за да се спречи контаминација; обезбедува дека само тенок слој на восокот допира кожата и не ролери главата; го спречува восок за да се вратите назад во кертриџ да се промовира еден натопи апликација.Про-Одобрен, се Оди до Бренд : Чисти + Лесно е лидер во професионалниот спа индустријата со својот иновативен roll-on шанса систем, врвен квалитет, и различни восоци, обезбедување на суровост-бесплатно отстранување на влакна производи за да се поедностави секој е шанса потреби.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата