.

.

Шарени Мажите Коса Врски ,Лесна Мека Ткаенина Косата со Ластичиња ,Не Метал Без Пластика, конска опашка Држачот за Девојки и Жени ,Момци,Нема Штета Hairbands (розова/црно

Шарени Мажите Коса Врски ,Лесна Мека Ткаенина Косата со Ластичиња ,Не Метал Без Пластика, конска опашка Држачот

DEN 215.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ЧЕТИРИ ТКАЕНИНА СЛОЕВИ Ова коса врски е составен од четири слоеви на материјал, кој може да се задржи вашата коса да остане во место и не се лизгаат.ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕНОвие коса еластична не се скрши и на вашата коса не се испреплетени или пауза во нив.Тие не се водат од или се скрши по бројни користи.Тие се направи и да се одржи коса безбедно.МЕКА УДОБНОТие се изработени од мек материјал и лесна без било тешко пластика или метал.КУЛ ХРИВНИЈА НА врвката за околукосата врски изгледа како една прекрасна хривнија на вашиот зглоб.ЛЕСНО ДА ги ТРГНЕМЕова коса врски може да се одржи косата во место сите денот без конска опашка главоболка и без оштетување на косата ,тие се лесно да се биде симната и не се повлече за коса надвор.ДОБРО ЗА РАЗЛИЧНИ КОСА-На конска опашка на сопствениците, се работи и за повеќето коса стил , дебела и тешка коса,тенка коса ,кадрава коса ,права коса и така натаму.ОДЛИЧНО ЗА РАБОТА НАДВОР И СПОРТСКИкосата врски не слајд околу која е одлична за отпуштање од работа и спортски.Овие коса врски се удобен и воопшто не се повлече на вашата коса и тие ќе ОСТАНАТ во место,држете го вашиот конска опашка и сите денот .На ластичињата нема да губат формата и имаат многу водат до јамка 3 пати.Овие се најдобрите конска опашка на сопствениците на супер дебела и тешка коса.Тие се супер меки, со само точниот износ на истегнување.Врските не се премногу тесни или, можете да ги носи на вашиот зглоб.Тие ќе останат во косата и без лизгање надвор конечно може да се стави на косата нагоре во конска опашка без активирање на мигрената.Тие нема да се повлече во вашата глава и било тргна на мигрена или влоши една дебела и тешка.Оваа врски, исто така, не ја напушти, како што многу од риџ во косата кога ќе го носат конска опашка и потоа ги извади.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата