.

.

Душо Гума Ортодонтски Pacifier 2 Count (Голема 12-18)

Душо Гума Ортодонтски Pacifier 2 Count (Голема 12-18)

DEN 308.64

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✅ ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ. ✅ 100% чиста природна гума pacifier Мека и природни Ортодонтски брадавица. ✅ Не BPA, нитрозамини, ПВЦ, phthalates, хемиски softeners, или вештачки обоеност. ✅ Согласува стандард EN1400 Pacifier.Душо ПРИРОДНИ RUBBE.Направени од течни гума млеко Од дрвја се наоѓаат во.Малезија Природна гума е помек од силикон.Целосно природен нема BPA, phthalates, или хемиски омекнување агенти.Душо 100% чиста природна гума pacifier Мека и природни Ортодонтски брадавица 3 големини Направени од 100% природна гума, од дрво Hevea дрво, природни гума е помек од силикон и сакајте ја напушти марки на babys лице.Уникатно хигиенски и силна - направен од еден екипа, без споеви или пукнатини каде нечистотијата и бактериите може да се акумулира.Не BPA, нитрозамини, ПВЦ, phthalates, хемиски softeners, или вештачки бои.Во согласност стандард EN1400. Од дрвото на пакување.Даваме внимание на секој детаљ, дури и на пакувањето, а ние ви ветуваме да го имаат најдоброто отпакувањето искуство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата