.

.

LG 43NANO75UPA 43 Инчен 4K Nanocell ТВ (2021) Пакет со Деко Опрема за домашно Кино Soundbar со Subwoofer, Ѕид Додаток за Полнење, 6FT 4K 2.0 HDMI Кабли и Повеќе

LG 43NANO75UPA 43 Инчен 4K Nanocell ТВ (2021) Пакет со Деко Опрема за домашно Кино Soundbar со Subwoofer, Ѕид Додаток

DEN 844.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

LG САД ОВЛАСТЕНИ - Вклучува Целосна LG САД ГАРАНЦИЈА.LG 43 NANO75 UPA 43 Инчен 4 K Nanocell ТВ (2021 Модел).Длабоко Црнците со Локално Затемнување Dolby Визија и Dolby Atmos web OS + LG Thin Q ПИ w/ Magic Remote о7 Gen4 ПИ Процесор 4 K користи длабоко-учење за анализа и оптимизација на содржина.ВО КУТИЈА : LG Класа HDR 4 K UHD Smart Nano Cell LED ТВ Magic Remote Control Ограничен 1 Година Гаранција.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Деко Опрема 60 W Soundbar со Subwoofer - Премија 2.1 Канал Аудио - Безжично Поврзување Деко Планината 37"-100" ТВ Ѕид Заградата Пакет w/ 2 HDMI Кабли, Спреј Шише и да го Избрише Surge Pro 6 NT 750 Joule 6-Излез Бран Адаптер со Ноќ Светлина - 33208. Големина : 43 Инч.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата