.

.

Sunbroaden Црна Хартиена Крпа Носителот Под Кабинет Планината-Авто Лепило или Дупчење Завртки Хартиена Крпа Држачот за Ѕид за Кујна Бања RV,од Нерѓосувачки Челик SUS304

Sunbroaden Црна Хартиена Крпа Носителот Под Кабинет Планината-Авто Лепило или Дупчење Завртки Хартиена Крпа Држачот

DEN 335.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оваа црна хартија крпи носител е во 12.6 инчи бар должина, погоден за големи тоалет или кујна хартија во ролна, Специјални куки за екстра крпа виси.Направени од високо квалитетни SU304 нерѓосувачки челик и мат црна rustproof сликарство на површината.Дизајниран за лесна инсталација, оваа хартиени крпи носителот може да биде инсталиран од страна на Авто Лепило.Излупете исклучите филм од лепило подлога, се држи на мазната површина и притиснете на подлога тешко за неколку секунди, а потоа оставете ги заедно за 24 часа.Оваа крпа носителот не е само користат на мазна површина.Исто така лесно да се инсталира на груба површина.Дупчење дупки на планината површина, инсталирајте црна хартиена крпа за носител со завртки сет, се наменети за трајни, и здрав.Оваа хартиена крпа носителот може да се користи за да се одржи крпи, хартиена крпа се тркалаат, ролна тоалетна хартија, пластика заврши и др.Повеќе се користи како ѕид монтирани хартиена крпа носител , под кабинет хартиена крпа носители , rv хартиена крпа носители, виси хартиена крпа држачот.Оваа хартиена крпа држачот за ѕид може да бидат правилно поставени вертикално, хоризонтално или монтирани како виси хартиена крпа држачот.Широко се користи во кујна, бања, под кабинет, под контра, RV, провизии, занает соба, stor просторија, гаража и други комунални соба.Хартиена крпа x 1. Проширување завртка x 3. Завртка x 3. Завртка прстени x 3. Нут x 3. Самолепливи лепак x 2. На 12.6-инчи држи на книжно марамче носителот кој е компатибилен за ставање крпи, хартија за крпи се тркалаат, пластични warps, Калај foils се тркалаат или други кујна, бања или други camper додатоци.Комунални користи во вертикална, хоризонтална и виси монтирани.Екстра куки за крпи, сунѓери, пан,бања сунѓери или други додатоци.Dual инсталација методи : само лепило и завртки сетови.На 12.6-инчи држи на книжно марамче носителот кој е компатибилен за ставање крпи, хартија за крпи се тркалаат, пластични warps, Калај foils се тркалаат или други кујна, бања или други camper додатоци.Комунални користи во вертикална, хоризонтална и виси монтирани.Екстра куки за крпи, сунѓери, пан,бања сунѓери или други додатоци.Dual инсталација методи : само лепило и завртки сетови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата