.

.

menolana 60x Ноктот Пенкалата Налепници Пети Ноктите Третман Печ Fixer Корекција

menolana 60x Ноктот Пенкалата Налепници Пети Ноктите Третман Печ Fixer Корекција

DEN 191.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Професионални печ усвојува лост механика да се промени аголот на ноктите раст, исправете секоја страна на ноктот, лепак долен слој на печ е цврсто и може да се вклопува добро на нога.Мал и лесен, лесно да се носат.Обезбеди голема грижа за вашите нокти да бидете здрави.Професионален третман алатка, ефективно подобрување на ingrown ноктите.Чиста ноктот од внатре и од надвор, а потоа да се исушат вашите нокти, Според ширината на ноктот прилагоди еластична patch да се држиме вашиот ноктот периферија.Ставете во право позиција да се игра најдобар ефект.Опис : - Професионална печ усвојува лост механика да се промени аголот на ноктите раст, исправете секоја страна на ноктот, лепак долен слој на печ е цврсто и може да се вклопува добро на нога. - Чистење на ноктот од внатре и од надвор, а потоа да се исушат вашите нокти, Според ширината на ноктот прилагоди еластична patch да се држиме вашиот ноктот периферија.Ставете во право позиција да се игра најдобар ефект. - Професионален третман алатка, ефективно подобрување на ingrown ноктите. - Обезбеди голема грижа за вашите нокти да бидете здрави. - Мали и удобен, лесно да се носат.Спецификација : - Материјал : ПП - Лист големина : 10x3cm - 10 парчиња на 1 sheet Package Вклучува : 60 Парчиња Ingrown Ноктот Корекција Налепници.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата