.

.

YINMZNG Ѕид Монтирани Тежина Плочи Носителот, Тежина Плоча Складирање – со цел да се Вклопи Тежина Плоча

YINMZNG Ѕид Монтирани Тежина Плочи Носителот, Тежина Плоча Складирање – со цел да се Вклопи Тежина Плоча

DEN 753.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Производство на Материјал : Со трајни челична конструкција и направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, имајќи капацитет е до 500 килограми.Гумени Влошки Дизајн : Опремени со гумени влошки, кои се стабилни и добро заштитени од гребнатини и непотребно оштетување кога ќе слајд во тоа.Лизга Отпор : На стеги се поправи dics во место и да се спречи лизгање.Простор за Заштеда на енергија Дизајн : Со простор за заштеда на енергија дизајн, тоа е совршен за чување на вашиот дом салата уредни и организирани, заштеда на простор за организирање на вашиот простор за вежбање.Широк Компатибилност : Ѕид монтирани компатибилност, наменета за инсталација на повеќето видови на ѕид, дали дрво или бетон, доаѓа со сите монтажа хардвер и лесно да се инсталира.Спецификација : Предмет Тип : Ѕид Монтирани Тежина Плоча Држач Тежина : Околу.1543g / 54.4 оз Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Пакет Листа : 1 x Ѕид Монтирани Barbell Плоча Заградата 1 x Гумена Подлога 2 x Проширување Гром Комплет 1 x Клип .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата