.

.

LG 65 Инчи UP7000 Серија 4K LED UHD Smart webOS ТВ (2021 Модел) Пакет со Деко Опрема за домашно Кино Soundbar со Subwoofer, Ѕид Додаток за Полнење, 6FT 4K 2.0 HDMI Кабли и Повеќе

LG 65 Инчи UP7000 Серија 4K LED UHD Smart webOS ТВ (2021 Модел) Пакет со Деко Опрема за домашно Кино Soundbar со

DEN 1473.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

LG САД ОВЛАСТЕНИ - Вклучува Целосна LG САД ГАРАНЦИЈА.LG 65 Инчи UP7000 Серија 4 K LED UHD Smart web OS ТВ (2021 Модел).Quad Core Процесор 4 K Работи со Google и Алекса Вграден Wi-Fi s Ултра Висока Дефиниција во вистински 4 K екранот за четири пати поголема резолуција од Целосна HD.Моќен процесор подобрува бојата, контрастот, и јасност.Донесе кино дома.РЕЖИСЕР на ВЛАДАТА и HDR ви донесе извонредно гледање искуство.Поврзете со вашиот омилен стриминг платформи за да пристапите до содржини што ја сакаат.Карактеристики.Вистински 4 K Екранот w/ 4 K UHD Резолуција богатите 4 K прикажува на LG UHD Телевизори испорача квалитет што може да се види во секоја сцена.Уживајте во светли бои, со висок контраст, и беспрекорна детали.Quad Core Процесор 4 K Нашите Quad Core Процесор 4 K ви дава мазна, свежи гледање искуство со подобрен контраст, боја и црнците.Tru Motion 120 (Мајчин 60 Hz) Tru Motion 120 технологијата го намалува blur да се изостри детали со до 120 рамки во секунда, давајќи fastmoving акциони секвенци и молња-брз спортски мазни и чисти изглед.web OS 6.0 LGs фан-омилени web OS 6.0 платформа поддржува популарна стриминг апликации како Netflix, Hulu, Дизни+, Apple TV+, Премиерот Видео, и LG Канали – што значи дека секогаш имаат огромна библиотека на вашата омилена содржина право на вашите прсти.LG Канали 300 IP Канали Филм удар?Спортски фанатик?Вести junkie?Што и да сакаат да се види, LG Канали има.Уживајте слободен пристап до повеќе од 300 IP стриминг канали, интегрирани со над-the-воздух канали и лесен-за да се движите канал водич.Брзо и лесно игра подесување Управувате со сите ваши прилагодувања на едно место со режими оптимизиран за различни играта жанрови : FPS, RPG, и РТС.Контрола контраст со црна s совршен за двете монтирање на ѕид или прикажување на штандот.LG UHD ТВ обезбедува живописни бои и точни детали со Активен HDR.Уживајте во вашите омилени филмови во ист квалитет како оригиналниот со мулти HDR формати, вклучувајќи HDR10 и HLG.Dolby Визија IQ интелигентно ја прилагодува сликата поставки врз основа на содржината жанр и амбиент на околината, додека Dolby Atmos испорачува мулти-димензионална опкружувачки звук — моќна комбинација која произведува breathtakingly cinematic резултати.LG Телевизори доаѓаат подготвени за поддршка на најпопуларните даватели на услуги.Лесно да се најде и пристап Netflix, Apple TV стан, Дизни+ и LG Канали, за сите на едно место.Да управувате со сите ваши прилагодувања на едно место со режими оптимизиран за различни играта жанрови : FPS, RPG, и РТС.Контрола контраст со црно-бели стабилизација за подобра видливост.На Плажа Камера гордееме на обезбедување на најдобри ТВ Снопови на најдобри цени.Сите предмети што спаѓаат во нашата снопови се сосема нови и од највисок квалитет.Тие ви обезбеди се што ви треба да се земе вашата Smart TV на следното ниво!.Како Овластен Дилер сите Телевизори купени од нас дојде и запечатени во оригинална кутија & вклучува Целосна Производителот Обезбедува Заштита.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата