.

.

Ives од Schlage 698P-B716 Еден Начин Широк Агол на Слики

Ives од Schlage 698P-B716 Еден Начин Широк Агол на Слики

DEN 384.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

190 Агол на Гледање.Леќа проекти 1/4-Инчен од лицето на вратата. 4 оптички леќи од стакло.Број на модел : 698 P-B716. IVES има произведено целосна линија на квалитет, изградба хардвер за повеќе од 120 години.Во текот на ова време, IVES има следеше фирма убедувања на својот основач, Hobart Б. Ives, дека успехот на компанијата е зависна од два главни фактори - квалитетот на производот и услуги на клиентите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата