.

.

Античкиот Гроздобер Месинг Theodolite Alidade Телескоп Компас Инструмент Подарок Објект

Античкиот Гроздобер Месинг Theodolite Alidade Телескоп Компас Инструмент Подарок Објект

DEN 956.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Функционална телескоп прилагодливи компас за прецизни Мерења.Нозете завртки за прецизност и усогласување.Цврст метал домување и телото одлична наутички декорација.Продавница за сите Античкиот Продавница производи уникатен астрономски објекти на располагање.Големина : 5 инчен, Заврши : Антички.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата