.

.

Преносни мала Тежина Масажа Стол Кожа Подлога Патување Масажа Тетоважа Спа Стол w/Сметководствена Торба (#1) (Црна)

Преносни мала Тежина Масажа Стол Кожа Подлога Патување Масажа Тетоважа Спа Стол w/Сметководствена Торба (1) (Црна)

DEN 2342.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Набори compactly : масажа стол со компактен и количка за рамен дизајн заедно со здрав најлон футрола го прави простор-за заштеда на енергија и лесни за складирање.Стол себе само тежи 23lbs.Супер Разноврсна : Ергономски прилагодливи потпирач, седиште, градите подлога и главата поддршка, едноставна facecradle потпирач и седиште корекции за да се приспособат на сите клиентот големини, обезбедува удобен и телото релаксација за вашите клиенти.Мулти-Слој, Поголема Густина Пена : На СТП кожа е Масло На едноставен и модерен стил на стол, совршено се совпаѓа различни прилагодувања на продавници или куќи, идеален за домашна, фитнес и користење.Обезбедување на релаксација во движење!Земете вашиот бизнис на секое место што сакате со оваа Нова Масажа Комерцијални серија масажа стол!Нашите виткање и преносни масажа на терапија стол е лесно да се постави, транспорт, и да се приспособат.Своите трајни, прав-обложени алуминиум и cushioned СТП кожа состав се обезбеди долговечност да добиете најмногу од вашиот стол за масажа.На cushioned главата поддршка, потпирач, градите подлога, и седиште се прилагодливи и совршено контура на промените во телото позиција.Земете вашите клиенти да блажен релаксација со овој пренослив масажа стол.Спецификации : .Материјал : СТП Кожа, Алуминиум.Целокупната Димензии : 23"(L) x 18"(W) x 42"(H).Прилагодливи Главата Поддршка : Од 37" да 46".Прилагодливи Потпирач : 26"、27"、28"、29.5".Прилагодливи Седиште : 19"、20"、21"、22"、23".Притиснете Тежина Капацитет : 660 lbs.Стол Тежина Капацитет : 250 кг.Тежина : 23 кг.Корекција вклучуваат градите подлога дека слајдови и tilts, целосно прилагодливи лице лулка & седиште дека се зголемува, намалува и tilts, обезбедува удобен и телото релаксација за вашите клиенти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата