.

.

Warmfits Holographic Буци Сјајот 12 Бои Вкупно 120g Лицето Тело Око Косата, Ноктите Фестивал Буци Holographic Сјајот Различни Големина Ѕвезди и Шестоаголници Облик (Постави)

Warmfits Holographic Буци Сјајот 12 Бои Вкупно 120g Лицето Тело Око Косата, Ноктите Фестивал Буци Holographic Сјајот

DEN 335.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✅ Warmfits Буци Блеска се направени со висок интензитет пигмент и holographic сјај - сјајна и лесна, трајни доволно за долго време се користи, не би се скрши; Сјајот се супер креативни за DIY љубовници, безбедно да се носат на кожата., исто така, употреба за коса гел или сјајот буквар за да се задржи вашата сјаат остане подолго, лесно да се отстрани со вода.Обезбедување на квалитет и нашиот производ е рециклираат и многу заштитата на животната средина , нема загадување,нема повредени. ✅ Ултра пенливи сјајот доаѓа во 12 неверојатни бои : Holographic Сребро, Holographic Злато, Holographic Виолетова, Holographic Тифани, Holographic Црна, Holographic Темно Бебе Розова, Holographic Сина, Holographic Црвена, Holographic Зелена, се меша се Зголеми Злато и shampain, Светкава Розова, Светкава бела. 11 кутии големини се 1mm мали .Опис : се Обрне внимание : оваа група на Буци Сјајот вклучува 3 големини сјај.Тоа не може да се вклопи на мал помине уметност.Мулти-функција : Совршен за споделување, фестивали, и многу убавина експериментирање!Капе во сјајот сјај на фестивали со под око глам сјајот солзи на јаготки за клуб ноќ подготвени одраз нагласи.Нашата коса сјај ги прави за cutest сјајот плетенка insta изгледа.На телото, прашина некои од collarbones и рамениците за супер блескава ефект, совршен за свадби и вечер гламур.Нашите помине уметност лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Тоа погоден за сценски перформанси, ноќта, дипломирањето партија, фенси се облекуваат за партијата и така натаму.КАКО ДА се ПРИМЕНУВААТ Нашиот сјај, лесно може да се применува со користење на мулти цел balm за лесен и удобен апликација.Да се применуваат со вашите прсти или со четка и да се отстрани за користење на шминка смена.Мулти-функции : Користи како козметички сјај за Mardi Gras прослави.Тоа се користи за лигите или тешко гел за нокти.Тоа се користи за sorority регрутирање тоа се Користи за да се направи забава коцки мраз за забава Совршена за мојот сенката за очи вежби Совршен за лице сјајот шминка, коса, boday или помине уметност Користи за да се направи картичка, мобилен телефон е случај и други уметност, занает проект.Се користи за да се носат како сјај шминка за фенси Галактички партија, ноќта на Вештерките Партија, Coachella, сирена тематските партија итн.Подарок за смола уметник Совршен подарок за секој запалено девојка која сака да искра.Тоа е време да блесне!Бидете смели, да биде убава.Се инспирирани да се создаде фестивал шминка или зачудувачки секојдневно бараат, направи можностите за убавина се бескрајни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата