.

.

2 x Maxell LR41 /192 / AG3 / V3GA 1.5 v Алкална Копчето Мобилен Батеријата Батерии

2 x Maxell LR41 /192 / AG3 / V3GA 1.5 v Алкална Копчето Мобилен Батеријата Батерии

DEN 1766.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пакетот вклучува : 2 x Maxell LR41 /192 / AG3 / V3 GA 1.5 v Алкална Копчето Мобилен Батерии.БАТЕРИЈАТА СПЕЦИФИКАЦИИ : - Големина : LR41 - Напон : 1.5 V - Хемија : Алкална.Апликации : врвка за околу часовници, запалки, часовници, пејџери, калкулатори, PDA организаторите, апарати, компјутери, Играчки, и многу други електронски уреди.MAXELL LR41 Алкална Батерија; Глава Тип : Рамни Врвот; Напон : 1.5 V; Вграден во Заштитени Коло; Меркур Слободен; Димензии Крстот Референца : AG3, G3 RW87 V3 GA GP92 A.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата