.

.

Shurtape DF 545 Двострано Тепих и селотејп, Стапови да Тврдо дрво, Бетон, Плочки и Повеќе, Природни со Сини Лагер, 48mm x 33 Метри, 1 Тркалаат (152496)

Shurtape DF 545 Двострано Тепих и селотејп, Стапови да Тврдо дрво, Бетон, Плочки и Повеќе, Природни со Сини Лагер,

DEN 430.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Двострано тепих и селотејп.Одлично се држи до мазна и неправилни површини.Лесен за употреба и користење.Остатоци-бесплатно отстранување.Висока јачина, силна стап.Двострано тепих и селотејп за одржување, seaming и обезбедување на тепих, черги и тепих подлога, а исто така може да се користи за општа намена виси и спојување апликации.Конструиран со разновиден лепило систем кој обезбедува супериорни лепливоста на бетон, плочки, тврдо и неправилни површини, како и посебни поли ламинатни слој кој се обезбедува висока затегнувачка цврстина, DF 545 е конструирана за да го застане да се бара апликации.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата