.

.

Силиконски Калап Флорални Petal Сите Намена Veiner Калап за Gumpaste Цвет Остава за Торта Декорирање Смола Глина Вода Хартија Торта Декорирање Алатки

Силиконски Калап Флорални Petal Сите Намена Veiner Калап за Gumpaste Цвет Остава за Торта Декорирање Смола Глина

DEN 2188.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

* Лесен за употреба и чиста. * Обновливи, не-стап. * Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го од оган, гас рерна и нож. * 100% Сосема нов и во добра состојба. * Лесно да се добие, мирис и вкус.Опис : * Мувла Големина : (L*W) Околу 7*5.2*1.5 cm* Готов Фондан големина : (L*W)Околу-видете слики.* Силиконски Калапи Боја : во random Package : 1 PC*Силикони Mold Note : оваа мувла може да не биде толку голем како што го замисли;ве молиме да обрнете внимание на големината информации пред да се направи купување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата