.

.

TOGU TG3016YG-СТР УЛ Наведени Солидна Месинг HD Стаклена Леќа 220-степен Врата Гледачот Peephole со Тешки Приватност Покритие за 1-3/8 да 2-1/6 Врати, Полиран Злато Заврши

TOGU TG3016YG-СТР УЛ Наведени Солидна Месинг HD Стаклена Леќа 220-степен Врата Гледачот Peephole со Тешки Приватност

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

TOGU врата гледачите сите се состои 4 слоеви на HD оптичко стакло леќа, кои ви нудиме 221-степен гледање опсег и кристално јасен приказ.Тешки Приватност Покрие Обезбедува Врвот Приватност и Сигурност-Со капак во место, никој од надвор може да се види преку гледачот во вашиот дом, дури и со обратна peephole.16 спецификации и е УЛ оган отценети до 1-1/2 часа.Вметнување на слики во дупката, а потоа завртка две делови заедно и да се опуштиме со отворот на задната страна.Погоден за 1-3/8" да 2-1/6" дебела врати, едноставно се вежба мал пилот дупка што директно е можно побрзо, а потоа да се продолжи да се вежба 5/8" дупка со дијаметар од двете страни.Изградена Минатата Изградба-Изградена од трајни солидна месинг, врата гледачот му дава живот на издржливост.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата