.

.

Жените Drawstring Шорцеви Еластичен Појас Удобен Салон Краток Солидна Боја Висок Пораст Џеб Тренингот Удобен Секојдневен Шорцеви (Сина), small (Мала)

Жените Drawstring Шорцеви Еластичен Појас Удобен Салон Краток Солидна Боја Висок Пораст Џеб Тренингот Удобен Секојдневен

DEN 26.64

Залиха
Достапно за вашата нарачка

????[СОВРШЕН СО] : Пар со Сечење на Врвот на Резервоарот, Неврзан маици, Peplum Блузи, Вест, Блузи, или било блузи.Изгледа убава со slouchy tee и вашите омилени патики!. ????[КАРАКТЕРИСТИКИ] : Овие шорцеви се водат кога се движат!Можете да се движи слободно и да останат флексибилни во било која позиција, флексибилни движење, на сите круг на движење за одржување на удобност во текот на патувањето. ????[ФУНКЦИЈА] : овие шорцеви се задржи удобно во текот на секоја задача и обезбедува удобност и breathability за вас.Од ручек датум за една ноќ, оваа шорцеви е изграден за удобност и трајност.оваа шорцеви ќе биде вашиот нов плакарот главен. ????[ОБЛЕКА ГРИЖА] : Машина перат, Рака Мие, се препорачува.Бојата може да бледнеат малку прв пат ќе се мијат тоа, ве молиме да не се меша со други алишта. ????[ЗАБЕЛЕШКА] : Универзална Големина на Табелата не е нашата големина.Ве молиме погледнете ги нашите големина на табелата внимателно пред да го купат; купи согласно на сликата со големина на табелата.Боја : Сина | Size : Small.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата