.

.

KAOBEINA Пинцети Set - Професионални Нерѓосувачки Челик Пинцети за Веѓи - Голема Прецизност за Лицето Коса, Splinter и Ingrown Отстранување на Влакна (Розева)

KAOBEINA Пинцети Set - Професионални Нерѓосувачки Челик Пинцети за Веѓи - Голема Прецизност за Лицето Коса, Splinter

DEN 235.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

МУЛТИ-ФУНКЦИЈА - 4 во 1 Сет, Овој сет содржи еден пар на класичен, коса, посочи, и укажа коса помош на пинцета.Совршен избор за да се справи со голем број на работни места.ДИЗАЈН И МАТЕРИЈАЛ - Ова трајни пинцети собата е направен од #420 Нерѓосувачки Челик Со Највисок Квалитет од не ' Рѓосувачки Челик за Долго-Траен Перформанси.ИДЕАЛНИ ЗА ПАТУВАЊЕ ИЛИ за ПОДАРОК - Таа доаѓа заврши во стилски случај тоа е совршен за kinki или патување.СОВРШЕНО КАЛИБРИРАН ТЕНЗИЈА - со цел да се отстрани ingrown косите и splinters со леснотија.ВИСОК КВАЛИТЕТ - Ова е составена од четири различни функционални пинцети комбинираат во ред патување кожа holster; Секој производ ужива одлична услуга.Боја : Розова.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата