.

.

FreeBreath Обраснат на лице-Чистење со Четка Blackhead Смена, 3 во 1 Водоотпорен Лице Scrubber со 3 Брзина Режими, Blackhead Пора Вакуум со 3 Вшмукување Нивоа, Длабоко Чистење, Целосно П?

FreeBreath Обраснат на лице-Чистење со Четка Blackhead Смена, 3 во 1 Водоотпорен Лице Scrubber со 3 Брзина Режими,

DEN 1077.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

3 Начини за Чистење на Лицето Четка : Напредна технологија му овозможува на оваа обраснат на лице-чистење со четка да се трансформира во вашата кожа со ексфолијација, длабоко чистење и масажа.Изберете ја поставката што е во право за вас, и да уживате во вашето секојдневно чистење. 3 Вшмукување Нивоа за Вакуум Blackhead Смена : 3 Вшмукување Нивоа се наменети за различни типови на кожа (чувствителни, сува, неутрален, измешани или мрсна кожа) за вистински длабоко чистење.Над 10+ Чистење алатки Предвидени : Постојат 5 вида на лицето чистење четка глави, 4 видови на blackhead вшмукување глава и 1 сет на pimple попер алатка вклучени.Во пресрет на сите ваши потреби.Водоотпорен & Батерија : IPX7 водоотпорен дизајн е идеален за оние кои сакаат во туш услуга.Уживаат највисок квалитет на лицето чистење дома.Полнење преку USB кабел е пренослив за спроведување и полнење.Се користи за период до 15 дена без потреба да ја дополните!.Најдобар Подарок за Себе си & Вашиот Љубов : Со одлични перформанси и убаво пакување, овој 3 во 1 обраснат на лице-чистење со четка blackhead смена е идеален подарок за вас и некој што го сакаш.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата