.

.

Транспарентен ПВЦ Вшмукување Чаша

Транспарентен ПВЦ Вшмукување Чаша

DEN 1024.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

На два вида на вшмукување чаши се прави на транспарентен ПВЦ и да имаат релативно силен адсорпција капацитет.На два вида на вшмукување чаши се прави на транспарентен ПВЦ и да имаат релативно силен адсорпција капацитет.Ако е неопходно, се препорачува да се купат заедно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата