.

.

Security Defender У 10347 1/2-Инчен 160-Степен Врата Гледачот, Сатен Никел, Цврсти Месинг

Security Defender У 10347 1/2-Инчен 160-Степен Врата Гледачот, Сатен Никел, Цврсти Месинг

DEN 157.92

Залиха
Достапно за вашата нарачка

160 Степен На Гледање.Квалитетот Ресен Леќа.Се вклопува 1/2in.Дијаметар Понесе.Сатенски Никел Заврши.Одговара на вратата дебелини од 1-5/16 во.да 2-1/8 во.Опис на производот Оваа врата гледачот е изградена од цврст месинг и доаѓа обложено со сатен никел.Тоа карактеристики 160 степени на гледање, и се вклопува во 1/2.дијаметар понесе.Одговара на врати кои се 1-5/16 2-1/8 во.дебела.Од Производителот Оваа врата гледачот е изградена од цврст месинг и доаѓа обложено со сатен никел.Тоа карактеристики 160 степени на гледање, и се вклопува во 1/2.дијаметар понесе.Одговара на врати кои се 1-5/16 2-1/8 во.дебела.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата