.

.

Азот Притисок Тест Мерач за Климатизација, Ладилни, Автомобил, Централна Климатизација Притисок ( R134a, R22, R407C, R410A), Азот Модератор

Азот Притисок Тест Мерач за Климатизација, Ладилни, Автомобил, Централна Климатизација Притисок ( R134a, R22, R407C,

DEN 674.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Употреба】 : Погоден за употреба во опрема за ладење.Тоа е погоден за R134a, R22, R407 C, R410 A. 【Функција】 : Сферични структура вентил, заменливи редовни главата, лесен и удобен.100% сосема нов и висок квалитет. 【Делокруг на примена】 : клима уред / ладилни / автомобил / централна климатизација притисок тест. 【Вентил структура】 : сферични вентил. 【Параметар】 : Интерфејс големина : 1/4 SAE инчен, Притисок опсег : -1~60bar. 1. Тоа се користи за да се климатизација / ладилни / автомобил / централна климатизација притисок тест. 2. Тоа е погоден за R134a, R22, R407 C, R410 A. 3. Погодни за употреба во опрема за ладење. 4. Сферични структура вентил, заменливи редовни главата, лесен и удобен. 5. 100% сосема нов и висок квалитет.

Кон својствата

Interface size:
1/4 SAE inch
Pressure range:
-1~60bar
Scope of application:
air conditioning / refrigerant / car / central air conditioning pressure test
Valve structure:
spherical valve
Head diameter:
80mm
Application:
R134a, R22, R407C, R410A
Package list:
1 * Pressure Gauge :

Најдобри предлози во категоријата