.

.

Blackhead Пора Правосмукалка Смена,Vikano Електрични Акни на Лицето Пора Чистење Вшмукување Инструмент,LED Дисплеј USB Полнење со 6 Заменливи Вшмукување Сонди за Сите Кожата

Blackhead Пора Правосмукалка Смена,Vikano Електрични Акни на Лицето Пора Чистење Вшмукување Инструмент,LED Дисплеј

DEN 216.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

6 мултифункционален сонди може да се отстрани blackhead од различни кожата област , намалување на мртвата кожа и фини линии, масажа и затегнете кожата.Медиум круг дупка на главата со големо вшмукување користи за да се апсорбира blackheads, акни маснотии премногу. 【Гаранција】 Одлични услуги на клиентите прави да се купат без грижи.Откако ќе завршите, ве молиме за нега на вашата кожа, со примена на замрзнати маска. 【Безбедно】 Vikano Електрични blackhead смена пора вакуум е изработен од ABS материјали, нетоксични и не-иритирачки.Мал круг дупка на главата со нежни вшмукување е погоден за чувствителна кожа област.【Blackhead Вакуум Дизајн】 Vikano моќен воздушна пумпа обезбеди доволно и стабилен вшмукување ефикасно да се отстранат blackhead, акни и whiteheads, маснотии, шминка остатоци, нечистотии и честички прашина затнат порите чисти порите, без повреда на вашата кожа; мазни брчките и затегнете кожата, правејќи ја кожата поцврста и здодевна.Microcrystalline Главата со парична казна кристали може да нежно отстранување на стареење cutin и ја прават кожата нежна и мека, со еластичност.Не подигање на вашата кожа со вашите раце!Vikano Донесе висока технологија и вакуум екстракција да ви помогне да ги отстраните blackhead , акни, разлиствам мртвите кожата и третман за доделување на кожата и брчки, подмладување на кожата, се задржи вашата кожа мазна и нежна, фирма V-лицето, повеќе млади и полни со виталност.Мини круг дупка на главата со Помалку вшмукување за чувствителна кожа или blackhead Please Notice Before користење на порите вакуум, со примена на 5 минути топла облога : користете нежно пареа вашата кожа или со топла, влажна крпа или во туш.Ние препорачуваме користење на тоа да нема повеќе од 5 минути секој пат, два пати неделно.Голема тркалезна дупка на главата со силна вшмукување е совршен за Т-зона да се отстрани тврдоглав blackhead, whitehead. 【USB Пренослив Полнење】 Нема повеќе да се грижите за замена на батериите.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате!ние ќе ги реши вашите проблеми во рок од 24 Часа!.Една работа што треба да дознаете како да го користам.Совршена големина лесно да се носат!. 【Мултифункционален Погоден за Сите КОЖАТА】 Според различни типови на кожа, соодветно дизајнирани вшмукување начини за сува кожа, мазна кожа, и неутрални кожата.Не остане на едно место премногу долго за да се спречи од виолетови и црвена кожа.Тоа е нормално што вашата кожа ќе биде малку црвено по користење, црвени, ќе исчезне во 5~10 минути.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата