.

.

EZON-CH Добредојдовте Знак Дрво Ѕид Виси Плакета во Знак Дома Декорација Среќен Денот на Таткото се Вртат Шема Печатени Ѕид Pediments за Ѕид Оркестарот 8x4

EZON-CH Добредојдовте Знак Дрво Ѕид Виси Плакета во Знак Дома Декорација Среќен Денот на Таткото се Вртат Шема

DEN 1879.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

HD ПЕЧАТЕЊЕ : Висока прецизност УВ отпечатени на една страна (на другата страна е природна боја), се реализира светла боја, lifelike графика.МАТЕРИЈАЛ : топола дрво, лесни.ДОБРЕДОЈДОВТЕ ЗНАК ГОЛЕМИНА : 8 x 4 инчи, дебелина е 0.12 инчен(20x10x0.3cm).ПОДГОТВЕН ДА се ОТКАЖАМ : Добредојдовте Знак доаѓа со јута јаже(должина 80см), подготвени да се закачи на ѕид или од врата на врата се справи.Погоден за домашни, дневна соба, спална соба, пред вратата, задната врата, тремот, entryway, кујна, перална, бар, cafeshop, ресторан, хотел, клуб, продавница и farmhouse ѕид уметност декорација.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Тоа ќе биде уникатен подарок за пријатели или семејства.Донесе шик и елегантна живот за нив.Големина : 8"x4" | Боја : Линија Draft8ysf1864.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата