.

.

Г-ѓа Кралицата Волумен помош на пинцета(M003-1) Пакет со Криви помош на пинцета (M003-4)

Г-ѓа Кралицата Волумен помош на пинцета(M003-1) Пакет со Криви помош на пинцета (M003-4)

DEN 767.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

★Купи овој пакет, 2 парчиња eyelash продолжување пинцети мора на пониска цена!Овој пакет се состои од Обемот помош на пинцета(M003-1) +Криви помош на пинцета (M003-4). ★Стручна помош на пинцета за Eyelash Екстензии : Прецизност направена совети и совршено подреден во средина со оружје се добри за селекција, изолирање и подигање на трепките. ★Висока Затворање и мала Тежина : главата и грбот на пинцети може да биде затворена совршено и цврсто, што не ќе го пропушти дури eyelash дебелина 0.03. Мала тежина, така да не предизвика рака замор. ★Одличен Помошник за Eyelash Екстензии : пинцети собата е погоден за јачина на звук екстензии,класичен екстензии и специјалност екстензии.Погоден за шминка салон, козметика студио, шминка уметник, професионална употреба или лична употреба.Дали сте професионалец lash уметник или почетник, ќе го користите многу добро!. ★2 комплементарни елементи во 1 пакет, пониска цена од купите одделно, што добро се справи кои не можете да го пропуштите!Обидете се едно, дефинитивно ќе биде среќен клиент!Сигурно, било каков проблем или прашања со нашиот производ, едноставно порака нас за помош во секое време!Ние секогаш ќе ви обезбеди со задоволителни решенија во 24hrs, целосно ризик да се купи!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата