.

.

Sony XR77A80J 77-инчен A80J 4K OLED Smart TV (2021) Пакет со Деко Опрема за Домашен Театар Soundbar со Subwoofer, Ѕид Додаток за Полнење, 6FT 4K 2.0 HDMI Кабли и Повеќе

Sony XR77A80J 77-инчен A80J 4K OLED Smart TV (2021) Пакет со Деко Опрема за Домашен Театар Soundbar со Subwoofer,

DEN 1444.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

SONY САД ОВЛАСТЕНИ - Вклучува Целосна SONY САД ГАРАНЦИЈА.Sony XR77 A80 J 77" A80 J 4 K OLED Smart TV (2021 Модел). 4 K XR Супер Резолуција 4 K/120fps XR Triluminos Про Работи со Apple Air Play / Apple Home Kit Chromecast вграден во.ВО КУТИЈА : Sony A80 J 4 K OLED Smart TV (2021 Модел) Табела-топ Стојат AC Кабелот за Напојување Глас Далечински Управувач Батерии Брз Водич за Поставување Оперативни инструкции.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Деко Опрема 60 W Soundbar со Subwoofer - Премија 2.1 Канал Аудио - Безжично Поврзување Деко Планината 37"-100" ТВ Ѕид Заградата Пакет w/ 2 HDMI Кабли, Спреј Шише и да го Избрише Surge Pro 6 NT 750 Joule 6-Излез Бран Адаптер со Ноќ Светлина - 33208. Уживајте во премиум OLED слика со контраст и боја која се чувствува длабоко, природни и реални.Револуционерниот Когнитивни Процесор XR оптимизира илјадници на екранот елементи истовремено за lifelike слика.Се чувствуваат акција со Акустична Површината Аудио+ и искуство навистина извонредно звук што совршено се совпаѓа со слика на екранот.КАРАКТЕРИСТИКИ XR Слика Уживате во неверојатен OLED контраст со квалитет на слика дека се чувствува длабоко, природни и реални.Нашата револуционерна процесор користи човечка перспектива, анализа на крстот-анализира и оптимизира стотици илјади елементи во трепкање на окото.Во комбинација со нашата единствена OLED панел, оваа технологија обезбедува навистина lifelike квалитет на слика со крајна чиста црнците.XR Разлика од Нашите Когнитивни Процесор XR крст-анализира податоци, подобрување на квалитет на слика на истиот начин на кој човечкото око се фокусира за повеќе реалистични бои и длабочина.Со XR OLED Контраст, осветленост е прилагодена за повисоките врвови во сјајот и подлабоко црнците во сенка—нема повеќе детали под сенка или изгубени во разнесени од тие моменти.XR OLED Контраст Со XR OLED Разлика од користење на човечка перспектива, анализа, боја и контрастот се зголеми во светли средини, па можете да уживате исклучителни нивоа на чисто црна контраст и на врв на светлината.Видите слики полна со зголемена длабочина помеѓу тема и позадина.Деталите се дефинирани, дури и во области на темната сенка или отсјај.XR Боја Види бои, кои се природни и убава за човековото око.Когнитивните Процесор XR им овозможува на нашиот единствен екранот за пристап до поширока палета и репродукција на секоја боја со суптилни разлики види во реалниот свет.Со проширена боја и сатурација, живописни нијанси, и реални текстура може да се види во цвеќиња.Дури и бледи бои изгледаат реални.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата