.

.

Conair Гел Стегачите за Коса Четка (Бои може да се разликува)

Conair Гел Стегачите за Коса Четка (Бои може да се разликува)

DEN 167.04

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Флексибилни перница база спречува губење на кршење.Топката-падна влакната ќе не финтата или повлече за коса.Нежно detangles влажна или сува коса.Мека гел се справи со согласност на обликот на вашата страна.Боја може да се разликуваат.Флексибилни перница база спречува губење на кршење.,Топката-падна влакната ќе не финтата или повлече за коса.,Нежно detangles влажна или сува коса.,Мека гел се справи со согласност на обликот на вашата страна.,Боја може да се разликуваат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата