.

.

Ranger Dyan Reaveley е Dylusions Колекција Мастило Прскање, 2-Унца, Мелено Кафе (DYC-40446)

Ranger Dyan Reaveley е Dylusions Колекција Мастило Прскање, 2-Унца, Мелено Кафе (DYC-40446)

DEN 158.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Направен во сад.Пакет Тежина : 0.045 кг.Пакет димензии : 3.302 cm (H) x 11.43 cm (L) x 5.08 cm (W).Тип на производ : ДОМА.RANGER-Dylusions од Dyan Reaveley : Мастило Прскање.Ова мастило прскање е концентрирана colorant за употреба на porous површини.Употреба на хартија, платно дрво, глина и повеќе да се создаде фантастична картички scrapbooking елементи весник страници и се меша на медиумски проекти.Овој пакет содржи еден спреј шише исполнет со 2 грип оз.на мастило.Достапни во различни бои (секој се продава одделно).Киселина слободни нетоксични.Се согласува да ASTM D-4236. Произведено во САД.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата