.

.

Гласник Торба за Мажите,VASCHY Отпорен на Вода Лаптоп Satchel Crossbody Рамо Страна Торба за на Работа,Училиште,Бизнис

Гласник Торба за Мажите,VASCHY Отпорен на Вода Лаптоп Satchel Crossbody Рамо Страна Торба за на Работа,Училиште,Бизнис

DEN 1245.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% Полиестер.Увезени. √СТИЛСКИ Прилагодливи Рамо, Рака : 83-145cm/32.68-57.09 во; Тежина : 0.98 kg; Капацитет : 15.6 Л √СОВРШЕН ПОДАРОК : На crossbody гласник торба е наменета за мажи и жени кои треба да се донесе лаптоп на работа/училиште секој ден.Тоа е убав подарок за Денот на Таткото, назад на училиште,роденден, Денот на Вљубените, Божиќ,итн.Тоа е совршен за студенти, бизнис професионалци или патници сакаат да се направи модна изјава.Vaschy е бренд за активна и секојдневен.Со мотото да ги работите едноставни и уредни, VASCHY нуди асортиман на додатоци и кеси за секојдневна употреба.Бараме да се достави премиум квалитет дизајни.Додадете стилски допир да вашиот секојдневно се менуваат со оваа мода лесен водоотпорен лаптоп гласник торба од VASCHY.Направени од издржлив отпорен на вода Полиестер ткаенини, на VASCHY гласник чантата одликува со стилски дизајн со размавта пред силуета, две безбедна тока затворачи и повеќе џебови за складирање и организација.Детални со пространа главната преграда, ова satchel торба вклучува поместена лаптоп ракав до 15.6-17inch лаптоп, на патент џеб да се одржи додатоци, двојно шише за вода џебови и вертикална патент џеб на предната страна.Под размавта, организатор панел со пенкало ракав, карта на слотови и се лизга џебови нуди удобен простор за сите ваши често се користат додатоци.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата