.

.

БОШ IMC500 5-Парче Влијание MultiConstruction Вежба Малку Сет

БОШ IMC500 5-Парче Влијание MultiConstruction Вежба Малку Сет

DEN 551.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Хексадецимален shanks – овозможува употреба во impactors и чекан вежба/возачи за дополнителна флексибилност.Робустен високо-квалитетни карбид главата овозможува брза дупчење на материјал од ѕидот и да се пластични.Остри земјата сечење на рабови – наменета за напредни перформанси.Стрмни флејта – испорача брзо материјал отстранување.Мулти-апликација дизајн – нуди дупчење во дрво и разни други материјали.На БОШ JA1007 Прашина Екстракција Комплет овозможува прашина вадење и собирање со БОШ JS470 E и JS470 EB Убодни Пили.Комплет Вклучува : Јасно Прашина Худ (2605510293), Прашина Цевка (2605730055), и Вакум Црево Адаптер (VAC024).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата