.

.

Harilla Трајни Челик Восок Шпатула со Дрвена Рачка за Отстранување на Влакна

Harilla Трајни Челик Восок Шпатула со Дрвена Рачка за Отстранување на Влакна

DEN 191.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Професионален високо квалитетни нерѓосувачки челик шанса spatulas со лесен за контрола дрвена рачка.Го задржува дозволувајќи им на восок да се шири понатаму, погодни за употреба со топла & топла восоци.Големина на : 24.5х5.3x1.6cm/9.6x2.1x0.6inch, мала големина добро се вклопува на вашиот веѓи, усни итн., може да ги исполни вашите различни потреби.Мазна и Чиста, Еднократно, лесен за чистење, трае цел живот,ќе не боли вашата кожа, удобно за вас да ги користите.Примена : Погоден за отстранување на влакна на многу места на вашето тело, како што веѓите, бикини области и други помали или подетални област.Опис : - Добро стокмено, направени со лесен за контрола дрвена рачка и трајни производи од не ' рѓосувачки челик - За употреба со лента восок за потенки восок апликација - го Задржува дозволувајќи им на восок да се шири понатаму - Еднократно, лесен за чистење, трае цел живот - Size : 24.5х5.3x1.6cm/9.6x2.1x0.6inch Package Вклучува : 1x Восок Шпатула.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата