.

.

harayaa Краток Пинцети Прецизност Трајни Безбедност Користете Компактен 102mm Посочи Микро Форцепс Смена Шминка Алатка за Отстранување на Влакна Козметички Мажи Жени Д

harayaa Краток Пинцети Прецизност Трајни Безбедност Користете Компактен 102mm Посочи Микро Форцепс Смена Шминка

DEN 2191.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Екстра остар, екстра добро, посебно закорави.Тоа е совршен подарок за жените, жена, девојки и мажите и за БОЖИЌ, роденденот, мајки / татковци ден, брак, денот на благодарноста и денот на вљубените!.Убавината Алатка : исто Така, практична алатка за двојно eyelids, косата трансплантација, итн.Одличен за DIY,козметички отстранување на влакна,и многу повеќе.Материјали : Прецизност Нерѓосувачки челик станот се справи совет помош на пинцета.Стабилно држење со компактна големина.Тоа е одлично за користење на патување или за секојдневна употреба.Опис : - Материјали : Прецизност Нерѓосувачки челик станот се справи совет помош на пинцета. - Екстра остар, екстра добро, посебно закорави. - Стабилна држи со компактна големина.Тоа е одлично за користење на патување или за секојдневна употреба. - Убавината Алатка : исто Така, практична алатка за двојно eyelids, косата трансплантација, итн.Одличен за DIY,козметички отстранување на влакна,и многу повеќе. - Тоа е совршен подарок за жените, жена, девојки и мажите и за БОЖИЌ, роденденот, мајки / татковци ден, брак, денот на благодарноста и денот на вљубените!Спецификација : - Материјал : не ' Рѓосувачки челик - Димензии : Должина 102mm/4.02 inch Package Вклучува : 1 Парче Убавина Tweezers Note : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Кон својствата

- Material:
Stainless steel
- Size:
Length 102mm/4.02inch
Package Includes:
1 Piece Beauty Tweezers :
1. Please allow 1-3mm error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thanks! :

Најдобри предлози во категоријата