.

.

CenYC Пет Чаши,Прилагодлив Нерѓосувачки Челик Мачка Сад,Анти Лизга Навалена Покачена Мачка Чинии,Храна, Вода Чаши Милениче Внесувач,за Мачки Мали Кучиња

CenYC Пет Чаши,Прилагодлив Нерѓосувачки Челик Мачка Сад,Анти Лизга Навалена Покачена Мачка Чинии,Храна, Вода Чаши

DEN 287.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Издржливи Materail : Нерѓосувачки челик сад е силна и не е лесно да се скрши, и тоа може да се мијат во машина за миење на садови.Тоа е издржлив, хигиенски, и ' рѓа-слободни.Пренослив Дизајн На : покачена мачка сад е составен од заградата и еден сад или двојно сад, кој е лесно да се инсталира, посебна, чисти и да се приспособат.Прилагодливи Агол : Само притисни мачката сад во 0/15 степен копчето, разумен сад висина може да го намали притисокот врз мачка вратот или грбот.Анти Лизга : На дното содржи не се лизга на дното за да се задржи таа е фиксна.Погоден за мачки и кучиња или други мали животни.Пакетот Вклучува : 1 Pc x Мачка Сад.Големина на : 1(Една Чаша) : Околу 141 141 x x 87mm ,2(Двојно Сад) : Околу 291 х 141 x 87mm.Издржливи Materail : Нерѓосувачки челик сад е силна и не е лесно да се скрши, и тоа може да се мијат во машина за миење на садови.Тоа е издржлив, хигиенски, и ' рѓа-слободни.Прилагодливи Агол : Само притисни мачката сад во 0/15 степен копчето, разумен сад висина може да го намали притисокот врз мачка вратот или грбот.Пренослив Дизајн На : покачена мачка сад е составен од заградата и еден сад или двојно сад, кој е лесно да се инсталира, посебна, чисти и да се приспособат.Анти Лизга : На дното содржи не се лизга на дното за да се задржи таа е фиксна.Погоден За домашни Миленици : Погоден за мачки и кучиња или други мали животни.Спецификации : Предмет Тип : Мачка Bowl Material : Нерѓосувачки Челик, ABS Base Color : Сребро + Темно Сиво Base Suitable За Миленичиња : Мачки И Мали Dogs Types : 1(Една Чаша), 2(Двојно Сад)Прилагодливи Агол : 0°) Или 15°Капацитет : 0°(480ml/по сад), 15°(275ml/по сад)Големина : 1(Една Чаша) : Околу 141 141 x x 87mm2(Двојно Сад) : Околу 291 х 141 x 87mm Package Вклучува : 1 Pc x Мачка Bowl Tips : Кога се користи : За здравјето на вашата мачка, ве молиме миење на садови и промена на вашата храна и вода често.Ако сакате да disassemblethe мачка сад кога постои вода и храна во сад, препорачливо е да се размонтираат по фрлаат надвор останатите вода или храна, и така што да се спречи вода или храна сензација.Одржување Начин : По секоја употреба, чиста и сува темелно со сунѓер или мека крпа за да се задржи нерѓосувачки челик заврши и хигиена.Белешки : Транзиција : 1cm=10мм=0.39inch1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата