.

.

Switchview Dvi 4 Портен USB KVM Switch USB 2.0 Хаб со Аудио со Avocent

Switchview Dvi 4 Портен USB KVM Switch USB 2.0 Хаб со Аудио со Avocent

DEN 836.64

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тип на производ : KVM Switchbox.Бренд Име : AVOCENT.Производителот : Emerson Мрежа Моќ.Име на производ : Switch View DVI 4-Port KVM Switch.Продуктната Линија : Switch View.Интегриран USB Хаб за делење на USB уреди.Аудио функција споделување на звучници и микрофон.Управување со 4 USB DVI компјутери од една USB тастатура, глувче и DVI се следи. 1 user 4 сервер за KVM switch.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата