.

.

Queenbox Автомобил Прозорец Филм 6pcs/Set Шофершајбната Пред Задната Страна на Прозорецот Стакло Покрие Sunshade

Queenbox Автомобил Прозорец Филм 6pcs/Set Шофершајбната Пред Задната Страна на Прозорецот Стакло Покрие Sunshade

DEN 348.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Изработен од алуминиумска фолија, таа има добра заштита од сонце ефект, ефикасно намалување на УВ зрачење и заштита на вашиот автомобил.Мрежа структура е засенчени и изолирани да се задржи на температурата во внатрешноста на автомобилот да се излади и да се создаде кул возење на животната средина.Свитлива sunshade, брзо да го инсталирате и расклопување, не преземе дополнителни простор.Трајни, не е лесно да се оштети, подолг сервисен живот од други материјали.Сребро обложени торба е лесно да се продавница.Опис : Изработени од алуминиумска фолија, таа има добра заштита од сонце ефект, ефикасно намалување на УВ зрачење и заштита на вашиот автомобил.Мрежа структура е засенчени и изолирани да се задржи на температурата во внатрешноста на автомобилот да се излади и да се создаде кул возење на животната средина.Свитлива sunshade, брзо да го инсталирате и расклопување, не преземе дополнителни простор Трајни, не е лесно да се оштети, подолг сервисен живот од други материјали Инструкции : Материјал : Сребрен Обложени Рефлексивни Материјал Боја : Сребро Големина : Пред Sunshade : 50x49 CM Задните Sunshade : 46.5x35.5 CM Страна Sunshade : 64x37 CM Пакет се вклучени : 6 Компјутери Автомобил Sunshade Вклучуваат Детали : 1 Пред Sunshade 1 Задните Sunshade 4 Страна Sunshade со 1 торба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата