.

.

Pimple Попер Алатка за Полнење, VBoo Екстракција Алатки за Нос Лицето Пора, Blackhead Смена Алатки, Comedone Zit Попер Алатка, Blemish Whitehead Extractor Алатка, за Жени Мажи Присутни Божиќ (Ви?

Pimple Попер Алатка за Полнење, VBoo Екстракција Алатки за Нос Лицето Пора, Blackhead Смена Алатки, Comedone Zit

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

※Мулти-цел комплет : Ова се 10-во-1 blackhead смена помага да се отстрани blackheads, whiteheads, мозолчиња, места и мозолчиња од брадата, образите, челото и носот. ※Анти-алергија материјал : акни extractor е направен од 100% дерматолог одделение хируршки челик, кој е безбедно да се дезинфицираат, спречува корозија, не предизвикува чувствителни проблеми, и да се минимизира ризикот од инфекција.Нашите blackhead отстранување комплет е погодна за сите типови на кожа.Двојно игла тип blackhead отстранување алатка за различни кожата области, двојно игла тип дизајн, совршено отстранување на акни, флеки, blackheads, бела кожата и други области како што се челото, лицето, носот. ※Преносни : На Blackhead Extractor Алатка доаѓа со подвижни букви .Тоа е исто така многу светлина, па можете да го носат во вашата торба секој ден или носете го со вас кога одите на патување. ※Мерки на претпазливост : Правилна употреба ќе направат работите полесно.Ние не препорачуваме користење на било blackhead смена до појава на акни е најзаслужен.Ве молиме да ги избрише сите алатки со алкохол пред и по секоја апликација.Ве молиме следете ги инструкциите. ※КВАЛИТЕТ на УСЛУГА : На компанијата се залага за "кредибилитетот на прв, прв клиент" заради обезбедување на квалитетна услуга и голема производи на клиентите.Се чувствуваат слободни да не контактирате за еден проблем, ние ќе ви ги даде задоволително решение.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата