.

.

10 Парчиња Метални Синџир Лигавче Клип Носители за Стоматолошки Bibs - Lanyard со Топката Синџири & Стеги да се Одржи Салфетка, Опфаќа, Маска за Стоматолошка Клиника, за Не?

10 Парчиња Метални Синџир Лигавче Клип Носители за Стоматолошки Bibs - Lanyard со Топката Синџири & Стеги да се

DEN 1819.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Чувајте ги Вашите Хигиенска Пракса - Одржување на правилна хигиена во стоматолошка ординација.Нашите лигавче носителот клипови се од суштинско значење стоматолошки материјали кои задржете салфетки во место за вас и вашите пациентот може да остане чист.Здрав Метал - Ние ги користиме не ' рѓосувачки челик топката синџири за овие стоматолошки лигавче клипови, што ги прави трајни против абење и отпорност.Алигатор клипови обезбеди безбедна се одржи на салфетки и крпи, премногу.Повеќенаменски Апликации во Нашата стоматолошка лигавче носителот функции и надвор стоматолошки клиники.Тоа е погоден за децата и старите лица за нега, одржување лице маски и читање очила, и да остане чист од храна мензи.Премиум Квалитет - Што се добива вашите пари е достоен со нашите лигавче носителот клипови.Секој стоматолог lanyard е направен со користење само на првата стапка материјали, така што тие ќе останат функционални и по повеќе reuses.Задоволство Загарантирана - ги Купите овие стоматолошки лигавче стеги со доверба и мир на умот!Ако нашите салфетка лигавче клиповите нема да се вашите очекувања или стандарди, ги споделите со нас и ние ќе го направи тоа право.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата