.

.

2 Пакет / 4 Парчиња Силиконски Заштитни Случај Компатибилен со AirTag Пронаоѓач, Мека Преносни Shockproof Покрие со Keychain Прстен, Лесно се Носат Анти-Нула Tracker Држачот за AirTag 20

2 Пакет / 4 Парчиња Силиконски Заштитни Случај Компатибилен со AirTag Пронаоѓач, Мека Преносни Shockproof Покрие

DEN 2102.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

СИЛИКОНСКИ AIRTAG KEYCHAIN – Направен од високо-квалитет со силиконска, нашиот бренд заштитна случаи да ви донесе мека и еластична рака чувства и да ја задржите вашиот пронаоѓач од прашина, пад-off, абразија, или гребење од нож, копчиња или други хард објекти.ПРЕЦИЗНИОТ ДИЗАЈН СЛУЧАЈ ЗА AIRTAG 2021 - Казна-намалување на дизајн за Air Tags 2021 Пуштен на слобода, одговара на вашиот уред совршено.Тоа е лесен и брзо да го инсталирате и расклопување.И со дополнителни keychain, може да донесе било која содржина сакате да ги пратите, која нема да го блокира ширење на сигналот.ЗАШТИТНА СЛУЧАИ СО KEYCHAIN - Лесно да инсталирате или да се носат во торба, пет јака или копчињата.Компактниот школка со keyring е лесно да се поврзе со вашите лични предмети, како што се копчиња, автомобил копчиња, ранци, компјутерски торби или паричници, итн.И вашите миленици ќе биде полесно да се носат finders од виси околу нивните necks.Погодно да ги пратите вашите предмети во секое време и секаде за да се спречи каква било загуба.ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН AIRTAG НОСИТЕЛОТ - Едноставен и роман дизајн, направи одлична декорација на вашата дневна life.By сместување Air Tag со различна боја случаи, да ви донесе во различни пријатно расположение.Ќе уживате повеќе удобен живот метод за да се спаси повеќе минути.КРЕАТИВНИ ПОДАРОЦИ AIRTAG ДОДАТОЦИ – Испраќање на сет на подарок-Air Tag со случаи на вашиот партнер, пријателите или семејството, кои ќе бидат креативни и внимателен подарок идеја. (Забелешка : ние само го продаде заштитна случаи).Целосно се заштити пронаоѓач од прашина и нула кога clanging со клучеви, додавајќи минимална тежина, и да се чувствуваат удобно.Боја : 2 Пакет Капка Форма.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата