.

.

Vamson VP414 Флексибилни Мини Tripod за паметен Телефон Tripod Мобилен Телефон Носителот на Клипот се Залагаме за GoPro Херој 8 7 6 5 4 3+2 1 за yi 4k (VP414B-Црна)

Vamson VP414 Флексибилни Мини Tripod за паметен Телефон Tripod Мобилен Телефон Носителот на Клипот се Залагаме

DEN 191.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Мала Тежина : Само големината на една дланка.Светлина и лесно да се носат.Оска за Заклучување : Ефективна контрола на употребата на стабилни перформанси на ова снимање.Висок Квалитет : Тоа се прави на животната средина-пријателски Ева Со мека површина, Силно влијание Отпор и добра еластичност.Силен Стисок : Гумени душеци, безбедноста и цврст, силен стисок Уникатен Моделирање : Ussing Bionics, октопод нозете се дизајнирани и секој јазол може да биде флексибилно ротира.Широко се користат за сурфање, скијање, скејтбординг, возење велосипед/ мотоцикл. 360 Ротација Топката и нога : најдобро место за ефикасно да се контролира користењето на камерите.Комплетна флексибилност, секоја нога може да ротира 360 степени.Флексибилност : Тоа може да се безбедно сместени каде што сакате, како што се рок, гранка, бодликава жица, на оградата и така натаму, надвор географски restrictrions.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата