.

.

Exttlliy Чувствува Крпа Месечината и Ѕвездите Бебе Мобилни Расадник Таванот Креветчето мобилни телефони Детска Соба Виси Декорации

Exttlliy Чувствува Крпа Месечината и Ѕвездите Бебе Мобилни Расадник Таванот Креветчето мобилни телефони Детска

DEN 239.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : Памук и се чувствува крпа.Прекрасна Месечина ѕвезда дизајн со убава боја, оваа месечината виси оркестарот ќе го направат вашиот дом декорација повеќе симпатична и сонуваат. 100% рачно изработени производи, безбеден за вашите деца.Овој мобилен ќе додадете совршен допир на шарм на вашиот расадник, роденден или бебе туш оркестарот!Виси тоа од некој ѕид кука, врата се справи или светло тела.Целата големина : 6.30x23.62 инчен/16x60cm.Месечината големина : 6.30x8.27 инчи/16x21cm.Ѕвезда големина : 2.56x2.56 инчен/6.5x6.5cm.Дали сте во потрага за некои реквизити за да се направи вашиот дом изгледа повеќе симпатична и убава на бебе туш или било која друга паритет?Прекрасна месечина ѕвезда дизајн со убава боја, оваа месечината ѕвезда виси оркестарот ќе го направат вашиот дом декорација повеќе симпатична и сонуваат.Многу лесен за употреба и инсталирање, совршена декорација за Бебе соба, бебе креветчето или било какви други.Карактеристики : Материјал : се чувствува ткаенина, памук Целата големина : 6.30x23.62 инчен/16x60cm Месечината големина : 6.30x8.27 инчи/16x21cm Ѕвезда големина : 2.56x2.56 инчен/6.5x6.5cm Пакет се вклучени : 1 x Месечината Ѕвезди Бебе Мобилен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата