.

.

MLB Балтимор Orioles 1970 Светската Серија Мини-Мега Билет

MLB Балтимор Orioles 1970 Светската Серија Мини-Мега Билет

DEN 434.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Високо-квалитетна екипа графика.Подготвен да се откажам.Официјално лиценцирани.Од вистински билет.Мини-Мега Билети се совршени за autographs.Официјално лиценцирани од страна на MLB, Мини-Мега Билети се направени од автентични MLB билети што се зголемена за 200% и печатат директно на 1/4-инчен бела табла.Мини-Мега Билети се совршени за autographs и може да се користи како тим-потпишан објект.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата