.

.

Де Ентони Милениче & Постелнина Спреј за Кучиња. 24oz (Не за употреба на Мачки)

Де Ентони Милениче & Постелнина Спреј за Кучиња. 24oz (Не за употреба на Мачки)

DEN 560.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.Убива вошки (болви) на контакт давање на вашето куче итна помош.Може да се користи низ сите векови на кучиња од puppies за возрасни.Одлична за употреба директно на вашето куче и нивните постелнина.Лесно управување со спреј шише овозможува брз апликација – само да се претвори млазницата да спреј и намачкајте го инсекти директно или да се места каде инсекти живеат и се кријат.Со гордост се направени во САД од страна на компанијата може да се trust.De Турнејата Милениче & Постелнина Спреј вклучува патентирана комбинација од не-токсични, безбедно состојки кои работат во тандем со еден на друг да омекне" на waxy exoskeleton на вошки (болви) крлежи, вошки грини и други инсекти.Откако инсекти е "оклоп" е навлезе своите внатрешни органи се заситени и инсекти е веднаш destroyed.De Турнејата Спрејови и Шампони работат против сите фази на животот на инсекти и брзо и ефикасно да се елиминираат сите паразитски инсекти од животинско и неговата околина - без употреба на хемиски или токсични ingredients.De Турнејата не влијае на "домаќинот" и паразити не може да стане отпорен или имунолошки - не "дух" fleas.De Турнејата е безбедно да се користи во комбинација со "место на" турнејата и штиклирајте заштита и може да се користи за домашни миленици постелнина теписи мебел, како и директно на домашно милениче.НЕ ЗА УПОТРЕБА НА МАЧИЊА ИЛИ МАЧКИТЕ.".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата