.

.

ALWSCI Килибар Стакло Рамен База на Шишенцето, 11mm Широк Отворање Crimp Врвот на Шишенцето, 2mL, 12mm x32mm, Пакување од 100

ALWSCI Килибар Стакло Рамен База на Шишенцето, 11mm Широк Отворање Crimp Врвот на Шишенцето, 2mL, 12mm x32mm, Пакување

DEN 1279.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1. Не дојде со капи. 11mm Широк Отворање Crimp Врвот Autosampler Ампули се направени од јасно Тип 1, Класа А Borosilicate Чаша со запишување на етикетата за идентификација на примерокот. 2. 2ml Килибар autosampler шишенцето,12mm Дијаметар, 32-милиметри Висина. 3. Оптимално проектирање на Роботски Маневрирање,Пошироката устата елиминира miised инјекции. 4. Стандард Autosampler Шишенцето за HPLC & GC Хроматографија, ампули може да се користи за високи перформанси течна хроматографија и гасна хроматографија за сигурен анализа на резултатите. 5. На ампули може да се користи на сите заеднички autosamplers поради нивните технички геометрија, preferentially тие се наоѓаат на Agilent, HTA, Shimadzu, Термо-Научни, Varian, Води,итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата