.

.

HomGarden Висина Прилагодливи Салон Столче Хидраулични Возен Вртливата Медицински Спа Столче Тетоважа Масажа со Задебелена Седиште канцелариска Работа Кујна Подгото

HomGarden Висина Прилагодливи Салон Столче Хидраулични Возен Вртливата Медицински Спа Столче Тетоважа Масажа со

DEN 463.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【360 Степени Вртливата Салон Столче】- 360 степени вртливата дизајн нуди вие или вашиот гостин на слобода на движење и практичноста да комуницираат со другите во која било насока. 【Задебелена Седиште】- Ова 3.54" дебела cushioned пена седиште овозможува неограничен број на удобност .И Издржливи СТП Кожа која е вода и масло доказ, отпорни на абразија, исто така лесно да се чисти. 【Висина Прилагодливи Дизајн】- Ова црна возен столче е дизајнирано со хидраулични гас лифт да се сретнат различна висина потреби.Висина може да се прилагоди од 19" да 24.8"со рачка под седиштето. 【Се движи Слободно】- Гума обложени casters за бучава-слободно движење, лесно да се тркалаат без проблеми на сите површината видови, без да предизвика штета.И 5 универзална тркала за стабилност. 【Посилна База】- Челик база ќе се обезбеди стабилна употреба искуство, max тежина капацитет е 250 фунти на тежината.Издржливи СТП Кожа со Мека Перница, масло и вода доказ, лесен за чистење Хидраулични гас подигнете го прави приспособување на висина на дршката како едноставен како се повлече на лост (Приспособување на Висина на дршката : 19" да 24.8") 360 Степени Вртливата Ротација Седиште за мулти-барањата погодност 5 Ѕвезда Силна База со тркалање тркала за стабилност и непречено движење Спецификации на Боја : Црна Материјали : Челик База + СТП Кожа Маска + Пена Производ Димензии : 18.1" x 18.1 "x 19 до 24.8" Дебелината на перница : 3.54" Тежина : 8.5 lbs.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата