.

.

Благослови Храна Пред Нас Селски Дрво Ѕид Знак (24x30)

Благослови Храна Пред Нас Селски Дрво Ѕид Знак (24x30)

DEN 343.44

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Направен во Brownsburg, Индијана.Направен од висок квалитет, blemish слободни дрво, што е златен стандард за знакот индустрија.Дизајнот е трајно печатени на дрво со високи технолошки специјализирани принтери и ќе не чип, кора, или слабее.Мерки 24" широк од 30" висок и е .5" дебела.Вклучува клучалката да висат на ѕидот.Украсете го вашиот дом со MRC Дрво Productss Timber Printz линија на ѕид знаци.Секој знак е професионално печатени на балтичките борови дрва и е направен да изгледа како селски дрвени штици.Овие атрактивни знаци се комбинираат современи материјали и методи на производство за да се произведе еден прекрасен и трендовски крајниот производ.Нашиот семеен бизнис започна пред 10 години во нашиот смирен гаража.Брзо нанапред до денес, ние сега го окупира нашите сопствени посветен магацин и да вработуваат многу од нашите пријатели и семејство.Иако имаме расте во големина и број, едно нешто што никогаш нема да се промени е нашата желба да им обезбеди квалитетни производи за пристапни цени.Кога ќе купите од MRC, ќе стане уште еден член на нашата расте семејството.Ние со нетрпение очекуваме да се обезбедување на вас со квалитетот печатени, врежани, и персоналните оркестарот и подарок предмети.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата