.

.

Omicron 101150 Целулоза Влакна Квалитативна Филтер Хартија, Медиум, 15.0 cm (Пакување од 100 X 5)

Omicron 101150 Целулоза Влакна Квалитативна Филтер Хартија, Медиум, 15.0 cm (Пакување од 100 X 5)

DEN 2157.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Истражување Одделение (Тесно слични на Одделение 1).Omicron филтер хартија се направени од високо ultrafine целулоза влакна.Основа Тежина : 85gsm.Задржување на : Medium кристален.Филтер Брзина : Средни Брз.p H Резолуција : Многу Ниски.Влажни Сила : Висока.Пепел Содржина :

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата