.

.

О ' киф е Здрава Нозе Нога Крем, 3.0 унца Цевка, (Пакување од 6)

О ' киф е Здрава Нозе Нога Крем, 3.0 унца Цевка, (Пакување од 6)

DEN 791.28

Залиха
Достапно за вашата нарачка

О ' киф е за Здрави Нозе Нога Крем е концентрирана нога крем што се лечи, ги ублажува и поправки исклучително сува, испукана нозе.Создава заштитен слој на површината на кожата, што веднаш ја зголемува влага нивоа и помага да се спречи понатамошното губење на влага.О ' киф е за Здрави Нозе Нога Крем работи брзо; Повеќето луѓе почнете да гледате подобрувања во нивните суви испукани метри во само неколку дена.Нашите Здрави Нозе Нога Крем крем содржи зголемени нивоа на Алантоин; формулата им помага да навлезат подебели и погруб површината на кожата на нозете.Применуваат нога крем за раслоен кожа на спиење и по капење, како овие се најефективни пати за навлажнувачки исклучително сува нозе.Концентрирани нога крем што се лечи, ги ублажува и поправки исклучително сува, испукана нозе.Тоа е безбедна и ефикасна за нега на кожа кои се погодени од Дијабетес.Кога се употребува дневно : веднаш ја зголемува влага нивоа, создава заштитна подоцна на површината на кожата, и помага да се спречи понатамошното губење на влага.Unscented.Не-мрсна.Противалергиски.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата