.

.

Fitrace Хартиена Крпа Држачот за Ѕид, 4 Пакети Магнетни Под Кабинет Хартија се Тркалаат Носителот, Без Перфорација, Здрав Хартија Организатор Застане за Кујна, Купатил?

Fitrace Хартиена Крпа Држачот за Ѕид, 4 Пакети Магнетни Под Кабинет Хартија се Тркалаат Носителот, Без Перфорација,

DEN 1320.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Повеќенаменски Функција】 - Ова хартиена крпа носителот не е само погодна за хартиена крпа ролни од која било големина, но, исто така, погодна за држат филм или како јадица за ставање чаши и други предмети.Кога користите два хартиена крпа носители рамо до рамо, тоа може да поставите тенџере капаци и сечење на табли. 【Лесен за Употреба】 - откине не-означување налепници заштитна фолија од двете страни, се држи една страна на книжно марамче носителот и другите на ѕид или кабинет.Од врвот и слајд-книжно марамче се тркалаат на ' рбетот на овој хартиена крпа носителот и неговата подготвени за употреба. 【Не-означување Налепница Дизајн】 - книжно марамче носителот држиме до ѕидот цврсто, без перфорација и без оштетување на ѕидот, водоотпорен и отпорен на корозија.Книжно марамче ролни едноставно слајд и исклучување на ролери лесно солза едно парче на книжно марамче. 【Одговараат за Никаде】 - На ѕид хартиена крпа носител е вашиот простор за заштеда на енергија опција, мала големина 4.5"L x 2.8"W x 3"H одлична за вашата кујна, купатило, тоалет, гаража, перална, игра соба, работилница, занает соба. 【Гаранција】 - 4 парчиња во пакет.Било кој квалитет на проблемот, може да се добие нов производ или целосно враќање на средствата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата