.

.

Професионални Нано Стакло Нокти Датотека, Ноктите Полирање Алатка, Бременост за Домашна Жените Помине Салон

Професионални Нано Стакло Нокти Датотека, Ноктите Полирање Алатка, Бременост за Домашна Жените Помине Салон

DEN 102.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Стилски и исклучителен изглед, погоден за професионални салон и за домашна употреба.Високо квалитетен материјал, издржлив и лесен, да ви помогне да се направи совршен нокти форма.Двострано груба и фина комбинација, лесно да се контролира интензитетот на полирање.Умерена дебелина, не е лесно да се скрши, ви обезбедува удобен и пријатен полирање искуство.Лесно да се поднесе рабови, полски нерамна место во ноктите површината, да се зголеми помине сјај површина.Високо квалитетен материјал, издржлив и лесен, да ви помогне да се направи совршен нокти форма.Умерена дебелина, не е лесно да се скрши, ви обезбедува удобен и пријатен полирање искуство.Двострано груба и фина комбинација, лесно да се контролира интензитетот на полирање.Стилски и исклучителен изглед, погоден за професионални салон и за домашна употреба.Лесно да се поднесе рабови, полски нерамна место во ноктите површината, да се зголеми помине сјај површина.Лесни компактен и лесен, можете да го користите во секое време и насекаде.

Кон својствата

Item Type:
Nail Polishing File
Material:
Glass 
Color:
As Pictures Show
Size:
Approx. 8.8*1.4*0.3cm / 3.5*0.6*0.1inch
Package List:
1 * Nail Polishing File :

Најдобри предлози во категоријата